Talvitunud mesilaspere

Susimesi OÜ toodab müügiks Buckfast tõugu mesilasperesid kaheteistkümnel farrar  ja kuuel Langstroth raamil.
Hetkel on võimalik esitada tellimus 2020. aasta suvel toodetud peredele, kus on noor 2020. aasta Buckfast tõugu mesilasema. Mesilaspered on kontrollitud Ameerika haudmemädaniku (AHM) vastu.

Broneeritud mesilasperede kätteandmist alustame lähtuvalt ilmastikust aprilli lõpus või mai alguses. Mesilasperede transpordiks kasutame talvitumistaru. Mesilasperede üleandmine toimub meie mesilas õhtul peale mesilaste aktiivse lendluse lõppemist või kokkuleppel ostjaga korraldame transpordi.

Talvitunud 12-raamiline mesilaspere Farrar raamil on 186.- eur
Talvitunud 6-raamilised mesilaspered Langstroth raamil on hetkel kõik broneeritud!
10 mesilaspere ostu korral pakume soodustust 5%
Alates 20 mesilaspere ostusoovil küsi hinnapakkumist!Kevadise mesilaspere ostuga kaasneb peale perede PRIAs enne 1. maid registreerimist võimalus taotleda mesilaspere toetust (sõltub taotlejate arvust; 2020 aastal oli toetuse suurus 26,25.-eur/mesilaspere).

Suvine mesilaspere

Võtame vastu ka tellimusi 2021 suvel toodetavatele noorte paarunud mesilasemadega 10-(farrar)raamilistele iduperedele. Suvistel peredel on tehtud esmane varroalesta tõrje oblikhappe pihustamisega ning nende kätteandmist klientidele alustame orienteeruvalt juuli keskel.
Suvise mesilaspere eelis on odavam hind, kuid talvitumise risk jääb ostja kanda.

Suvise mesilaspere hind on 120.- eur

Mesilasemad

Müüme ka paarumata ja paarunud Buckfast mesilasemasid. Mesilasemad on märgistatud. Suuremate tellimuste korral palume eelnevalt ühendust võtta, et tagada piisav varu.

Paarumata 2021 aasta Buckfast mesilasema 12.- eur
Paarunud 2021 aasta Buckfast mesilasema 27.- eur

Suve jooksul vahetame oma toodanguperedes välja kõik kahe aasta vanused mesilasemad. Sõltuvalt mesilasema kvaliteedist tuleb ka tema hind, kuid mitte rohkem kui 20.- eurot. Toodanguperede mesilasemasid müüakse ainult eelneva kokkuleppe alusel ja nii kaua, kuni kõik on broneeritud.

Mesi

2019. aastal alustasime klientide soovist lähtuvalt ka lisaks mesilasperede tootmisele mee tootmisega. Hetkel on veel pakkuda 2020 aasta mett 250g ja 300g klaaspurkides ning 1kg plastikämbrites. Mee on meie mesilased tootnud aktiivsest põllumajandusmaast eemal asuvatelt metsa- ja karjamaadelt kogutud nektarist.
Võite alati ka oma huvist märku anda, kui on soov tellida 2021 aasta värskelt vurritatud mett! Samuti sõlmime kokkuleppeid pikema perioodi varustamise osas - sellisel juhul saab läbi rääkida lähtuvalt kogusest ka pakketaara materjali, kuju ja sildi ning ka mee hinna osas.

Jaemüügi korral on mesi 1kg plastikämbris 8.- eur**
250g mett klaaspurgis 2,50.- eur (10.-eur/kg)**

300g mett klaaspurgis 3.- eur (10.-eur/kg)**

*Kõik hinnad sisaldavad 20% käibemaksu
**Mee hind võib muutuda lähtuvalt jooksva aasta toodangust