Susimesi OÜ

Algus

Susimesi OÜ tegutseb aastast 2016.

Mesindus

Mesilasperede ja mesilasemade müük.

Mesindus on tegevusalana muutunud viimasel aastakümnendil jälle populaarsemaks, võrreldes varasemate aegadega mesilaste talvekaod aga kohati suuremaks. Sellepärast olen võtnud eesmärgiks toota kodumaise turu vajaduste rahuldamiseks mesilasperesid.

Oma tootmises kasutan mesilasperede ja -emade paljundamisel algmaterjali, mis pärineb Muhu mesinik Aimar Lauge poolt Eestis aretatud Buckfasti tõust. Viimastel aastatel on ettevõtte mesilas talvitunud alati üle 100 mesilaspere ning ühes koostööpartneri Beeline OÜ mesilasperedega on nende arv 300 ümber.

Toodang

Mesi nii era- kui ka äriklientidele, mesindussaadused.

Viimase paari aasta jooksul olen lisaks meele hakanud oma tootevalikut täiendama ka mesindussaadustest toodetud looduskosmeetikaga. Avasta loodusliku ilu ja tervise jõud meie pakkumiste lehelt!

Unikaalsed tooted on valmistatud hoolikalt valitud looduslike koostisainetega, pakkudes sulle looduslikku ja tõhusat lahendust. Täiendav teave ootab sind tootelehtedel!

Teenus

Usaldusmesinik.

2017. aastal loodi usaldusmesinike võrgustik, et toetada mesinikke mesilashaiguste ennetamisel ja tõrjel.

Olen oma mesila kõrvalt alates nõustamisteenuse loomisest leidnud aega ka kohalike mesinike muredele ja teen seda loodetavasti veel pikka aega:

  • mesilaste haiguste äratundmine ja tõrje
  • mürgituste ärahoidmine ja abi mürgituskahtluse korral
  • nõustamine mesilaste pidamisel
  • laboratoorsete uuringute tarvis proovide võtmine
Tervis

Tervise edendamine.

2019. aasta suvest alates olen oluliselt rohkem pööranud tähelepanu tervisele.

Esialgu köitsid need teemad mind puhtalt isiklikust huvist tänu varasemale põlvevigastusele. Kuid aja jooksul ennast täiendades ning mõistes sealjuures – olles tollel ajal ise juba 42 aastane – milline suurepärane tervenemisvõime on inimese organismile tegelikult antud, asusin selle valdkonna kohta rohkem uurima. Enda suurepärane taastumine ilma kirurgilise abita lisas entusiasmi.

2019 lõpus alustasin koostööd iseseisva partnerina Rootsi börsiettevõttega Zinzino, mis on oma innovaatilise lähenemise poolest teerajajaks kogu maailmas olles analüüsipõhise isikustatud toitumise esirinnas! Sellest ajast alates olen pidevalt ennast täiendanud tervisealaste teadmistega, lugedes erialast kirjandust ja erinevaid teaduslikke uuringuid ning osalenud online õppes ja seminaridel kokku rohkem kui 100h.

Oma klientidele pakun juhiseid ja tuge haiguste ennetamisel ja ohjamisel nii, et terved oleksid mitte ainult mesinikud, vaid ka nende kaasad, lapsed, vanemad ja teised lähedased. Lühidalt: kõik, kes seda soovivad!

Olles ise nelja lapse isa, olen aastast 2023 hakanud eraldi tähelepanu pöörama just beebit planeerivatele vanematele nii, et nende tulevane võsuke saaks olla tervem ning ei peaks võitlema allergiate ja muude mittenakkuslike terviseprobleemidega.

Olen seisukohal, et inimene on tervik ja mured tervisega pole lihtsalt ‘üks’ probleem, vaid nõuab personaalset lähenemist ja kogu elustiili ülevaatust! Hea tervis algab inimesel juba enne eostamist ehk sõltub otseselt, mida saavad vanemad uuele elule ‘kaasa anda’ ning sellele tähelepanu pööramine peaks kestma raugaeani! Jagan lahkelt oma teadmisi sel teekonnal – küsi vaid!

Pakun testipõhist personaalset toitumist praktikasse pandult – olen Skandinaavia pioneeride esindaja Maarjamaal.

Usun, et terve olemine on meie loomulik osa elust ja sellest peaksid osa saama kõik – ka Sina!

turgu maailmas
0
aastat testimist
0
elanikkonnast ei toitu korrektselt
0 %
veretesti Eestis
0 +
Tutvu

Susimesi OÜ mesinik, usaldusmesinik ja tervise edendaja.

Raul Orglaan

juhatuse liige

Scroll to Top