Susimesi OÜ

Terviseseminar

Transport eelneval kokkuleppel

Igapäevased väikesed sammud viivad meid helgema ja tervema tuleviku poole. Räägime, kuidas seda teha nii, et sinu kollektiivis puuduks võimalikult vähe inimesi haiguspäevade tõttu töölt, trennist, sünnipäevalt, puhkusereisilt…

Huvi korral küsi lisa!

Tervis teadlike valikute kaudu!

 

Paljud seavad endale aastavahetusel olulisteks isiklikeks saavutusteks eesmärke. Siis antakse lubadusi rannahooajaks. Ning sügisel ollakse vankumatult kindlad, et ette peab võtma muudatused tugevama immuunsüsteemi huvides ja tuleval sügis-talvel püsime tänu sellele ka tervemad.

Lubadusi on lihtne anda, kuid raske täita. Kõige keerulisem on täita lubadusi, mis puudutavad ainult isiklikku heaolu ja tulemused pole ka koheselt silmaga nähtavad. Nagu ka haigused ei teki üleöö, on vaja hea toonuse säilitamiseks pikaajaliselt vaeva näha. Püüame – jah, mul on selleks vajadusel abilised – siinkohal toetust pakkuda, selgitame hea tervise tagamaid ning juhime tähelepanu, et tegemist on pikaajalise protsessiga!

Ma olen eelkõige mesinik. Olen kolme poja ja ühe tütre isa. Mul on tore perearst, kuid tema nägu ja nimi hakkavad juba meelest minema, sest noorim laps sai äsja viie aastaseks ning kohustust arsti juures käimiseks seega pole.

Mul on õnnestunud koondada enda ümber inimesed, kes hoolivad tervisest. Nii enda kui ka teiste omast. Me huvitume uutest teaduslikest avastustest ja võimalusel jagame seda teavet ka sõprade ja lähedastega, kuid miks mitte ka võõrastega, kes asjast huvituvad.

Minu meeskonnas on inimesi, kes rohkem kui 7 aastat omandanud teadmisi tervise ja toitumise valdkonnas ning aidanud sealjuures ka sadadel inimestel jõuda parema tervise juurde. Meid on inspireerinud just väikesed sammud oma enda pere/sõprade tervise parandamisel ja hea meelega jagame oma kogemust nüüd ka sinu pere, sõpruskonna või tööka seltskonnaga, milleks on kokku pandud ca 1,5 tunnine terviseseminar. Vastavalt vajadusele ja eelnevale kokkuleppele korraldame seminari kas online-vormis või sobivates ruumides.

Mida lühiseminar sisaldab?

  •  Kindlad soovitused ja juhtnöörid, mida ja kuidas me igapäevaselt saame kõik ise kodus ära teha selleks, et püsiksime terved ja vitaalsed kõrge eani.
  • Fookus on muuhulgas õlidel ja taimsetel/loomsetel rasvadel, mis on igapäevaselt meie toidulaual.
  • Räägime millel põhineb meie organismi normaalne talitus, et saaksime iga päev olla energilised, rõõmsad, terased ja optimeerida oma sooritusvõimet.
  • Kuidas jätta seljataha igapäevased nö „normaalsed” terviseprobleemid (näit. liigeste ja lihaste probleemid, mured nahaga, aknega, meeleoluga, vererõhuga, ülekaaluga, seedimisega, juuste ja küüntega, peavaluga, unetuse või hoopis liigse väsimusega ning mitmed teised probleemid, mis mõjutavad meie igapäevast elu kvaliteeti.
  • Räägime raku ainevahetusest ja millised on toitumise testimise võimalused (Vitas AS) ning BioActive Foods / Faun Pharma tervisetoodetest.
Kestvus

1h 30min

Scroll to Top