ARTIKLID


Kasvavatele lastele ja noorukitele õige toidulisandi leidmine - koostisosa, mis muudab kõik Omega-3 kalaõlis!

Kala on looduslik allikas olulistele rasvhapetele, mida lapsed ja noorukid vajavad oma kognitiivse arengu jaoks. Kahjuks ei tarbi lapsed tänapäeval piisavalt kala, et saavutada soovitatud annust, ning paljud vanemad toetuvad lisanditele, mis ei pruugi alati olla efektiivsed. Zinzino on globaalne isikupärastatud lisandeid pakkuv ettevõte ning selles artiklis selgitab nende uurimis- ja arendusosakonna spetsialist dr Emmalee Gisslevik, miks me vajame rasvhappeid kalast ja mida tuleks otsida valides Omega-3 põhiseid lisandeid.Kas tead kedagi, kes on mures ohatistega huultel?

Teadsin isegi varem päris mitut inimest, kuid viimasel ajal jääb neid tutvusringkonnas vähemaks.
Mitte et ma neid tõrjuks, vastupidi! Kui võimalus, siis jagan ikka lahkelt soovitusi, mis endale tunduvad juba nii loomulikud, kuid paljudele tekitavad siiski üllatusmomendi: me ei pea kannatama ohatisi, tegelikult ka! :)

Loe täpsemalt kokkuvõtet ja soovitusi!Veganid ja mikrotoitainete puudujääk

Ahoi veganid, juhin tähelepanu teie immuunsüsteemi tugevusele!

Kas teie jaoks on nohu lihtsalt 'nohu', mis möödub päevaga või kimbutab see teid vähem, kui korra aastas? Kas taastute külmetus- või muudest viirushaigustest päeva-paariga või pigem kulub nädal ja rohkem?
Viimasel ajal avaldatud uuringud näitavad, et veganite toidus on puudujääk peamiselt vitamiin D3, joodi ja seleeni osas!

Ja veel... Kui sa pole vegan, kuid tunned, et sinu organismi vastupanuvõime pole parim, siis uuri, kas sul on piisavalt nimetatud ühendeid!
Põhjus peitub sellest, et organism neid ise toidust ei sünteesi (või teeb seda väga vaevaliselt)!See põlvede teema

Isiklikust kokkupuutest ajendatuna puudutas see Dr. Paul Claytoni artikkel mind väga! See paneb mõtlema. Ja kes mõistab, hakkab ehk vast ka tegutsema!
Kellel tekib küsimusi, küsib minult infot juurde.Õige laste oomega-3 toidulisandi valimine

Oomega-3 toidulisandeid on reklaamitud kui täiskasvanute terviseimet. Lapsevanemana tahan selle abil oma laste tervist kindlustada. Kuidas on laste oomega-3 toidulisand kasulik? Oomega-3-rasvhapete kasulikkus laste aju arengule igal arenguetapil on hästi teada. Lisaks näitavad uuringud, et oomega-3-rasvhapped toetavad tõhusalt laste üldist kasvu ja arengut.